Her kitap hayata farklı bir tat...

Macaron Yayınları; yayın dünyasına kazandıracağı her eser ile okuyucusunun hayatına farklı bir tat katmak için yola çıkmıştır. Kişisel gelişim alanında aldığı eğitimler, araştırmalar ve uygulamalı yöntemleriyle tanınan diş hekimi ve kişisel gelişim uzmanı Dr. Turhan Güldaş tarafından kurulmuştur.

//macaronyayinlari.com/wp-content/uploads/2018/05/turhan-guldas-kim.jpg

Macaron Yayınları 2018 yılında kurulmuş, yayın dünyasına kazandırdığı her eser ile okuyucusunun hayatına farklı bir tat katmak için yola çıkmıştır. Kişisel gelişim alanında aldığı eğitimler, araştırmalar ve uygulamalı yöntemleriyle tanınan diş hekimi ve kişisel gelişim uzmanı Dr. Turhan Güldaş tarafından kurulmuştur. Uzun yılların deneyimiyle Dr. Turhan Güldaş, yeni kitaplarını kamuoyuna Macaron Yayınları aracılığıyla ulaştırmaktadır.

7’den 77’ye her yaşta gelişime önem veren okuyucuların ilgi odağı olan eserlerle yayın dünyasında yer edinen Macaron Yayınları, yayın dünyasına hızlı bir giriş yaparak birçok eseri okuyucuyla buluşturmaya devam etmektedir. Kişisel gelişim alanında önemli eserlerin altına imza atan Macaron Yayınları, ebeveynlere yol haritası sunan, çocuklarda kişisel gelişim kitaplarını da okuyucularla buluşturmuştur. Gelişimin altın çağı kabul edilen 0-5 yaş grubu çocukların kişisel gelişiminde önemli rol oynayan masal ve oyun dünyası ile ilgili yayınlara da ağırlık veren Macaron Yayınları, Rus Halk Masalları dizisi ile çocukların hayal dünyasına da hitap etmektedir.

Türk yazarlarının kişisel gelişim kitaplarını uluslararası platformlarda tanıtmayı ve dünyanın en çok okunan kişisel gelişim kitaplarını da Türkiye’ye kazandırmayı amaçlayan Macaron Yayınları’nın kapıları; gelişim alanına gönül vermiş tüm yazar ve yazar adaylarına açıktır. Macaron Yayınları'nın yayın hayatına kazandırdığı eserler Türkçenin yanı sıra Rusça ve Fransızca olarak da basılarak, yerli eserlerin dünyada tanınmasına da imkan sağlanmaktadır.

Macaron Yayınları ekibi, her kitabın hayata farklı bir tat katması için çalışmaktadır.