KİTAPLARIMIZ

KİTAPLARIMIZI BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BUGÜN DAHA MÜKEMMEL BİZİ YARATIYORUZ
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Şu an elinizde bir sihirli değnek tutuyorsunuz! Eğer siz potansiyelinizin küçük bir kısmını kullandığınızı düşünüyorsanız, daha güzel bir hayatı hak ettiğinizi düşünüyorsanız ve eğer daha güzel bir siz yaratabileceğinize inanıyorsanız doğru kitabı seçtiniz. İşte bu kitap, hayatınızı değiştirecek kitap. Buradaki mantra, hayatınızı yeniden yaratacak sırrı açıklıyor. Sadece uygulayın ve hayatınız değişsin. Nasıl yani? Bir mantra hayatımızı mı değiştirecek? Bir cümle, insanın geleceğini nasıl değiştirebilir? İdealimizdeki bizi nasıl yaratabilir? Böyle bir şey mümkün mü? Evet mümkün. Eğer o cümle doğru cümleyse bu mümkün! İlk bakışta çok basit gelebilir. Ama unutmayalım, başarılı insanlar olaylara basit bakabilen insanlardır. Evet bir mantra; hayatınızı değiştirecek, bilinçaltı programlarınızı değiştirecek ve idealinizdeki sizi yaratacak. Bu mantra, daha güzel, daha ideal, daha mükemmel bir gelecek yaratacak. Çevre, aile veya yetiştiğiniz ortam sizin kaderiniz değil. Siz isterseniz bilinçaltınıza yeni bir programlama yapabilirsiniz. Bunu da “Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz” mantrasıyla başarabilirsiniz. Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, bu kitabında size bir fikir sunmuyor. Bu bir teori değil. Buradaki mantra iki yıldır dünya çapına yayılmış, yüz binlerce kişinin yazarak uyguladığı ve mucizeler elde ettiği bir mantra. Dolayısıyla siz elinizde denenmiş ve başarıya ulaşmış bir yöntem tutuyorsunuz. Deneyin, nasıl uygulandığını öğrenin, örnekleriyle büyülenin ve şaşırtıcı sonuçlarını siz de hayatınızda görün.

25,00
Detaylı Bilgi

ÖYLECE OTURUP DURMA!
Yazar: Biet Simkin

Biet Simkin, Öylece Oturup Durma eseri ile değişim ve farkındalığa olan yolun her zaman kolay olmadığını, kendi kişisel tecrübeleriyle aktarıyor. Yazarımız, bağımlılık, kişisel trajediler ve New York’un rock’n’roll sahnesinde geçen yolculuğundan edindiği bilgilerden esinlenerek, düşüşlerden mucizelere geçmek için pratik yöntemler sunan bu kılavuzu okuyucusuyla paylaşıyor.

Öylece Oturup Durma, huzura ulaşmak için meditasyon yapmanıza yardımcı olacak, gündelik hayatta meditasyona dalmanız için sizi güçlendirecek olan bir rehber niteliğinde. Simkin, insanlık tarihinin 44 yasası hakkında ilham dolu fikirleri ile, her birini pratik bir şekilde yaşamınıza adapte etmek için muhteşem tavsiyeler veriyor.

Meditasyona uzak da olsanız, bu konuda deneyimli de olsanız, Simkin’in samimi, özgürleştiren tavsiyelerinden faydalanarak, kaotik modern dünyamızda meditasyonla nasıl uzun süreli bir çalışma oturtabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

35,00
Detaylı Bilgi

DUYGULAR NEREDE YAŞAR?

Duyguların ne olduğunu biliyorsundur: Sevinç, üzüntü, öfke, merak ve diğerleri. Ama onların nerede yaşadıklarını ve onlar ile nasıl arkadaşlık kurabileceğini biliyor musun?

Duygular gezegeninde yaşayan Bebek Elon duyguları görebiliyor, ruh halini yönetmeyi biliyor ve seninle bu bilgilerini paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Şimdi hemen tükenmez kalemini ve renkli kalemlerini yanına al. Şaşırtıcı ve dünyaların en güzeli olan İÇİNDEKİ DÜNYAYA yolculuğun seni bekliyor!

…..

Çoğu ebeveyn çocuklarının ciddi problemleri olmadığı için aslında çok geniş duygu aralığında yaşadıklarını düşünmez. Fakat her çocuk doğduğu andan itibaren sevinçten umutsuzluğa kadar anne ve babası ile aynı duyguları yaşar.

DUYGULAR NEREDE YAŞAR çocuklara kendini anlayabilme fırsatı sunarken duyguları birbirinden ayırt etmeyi ve onları doğru yaşamayı, zor durumlarda dengeyi bulmayı eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Ebeveynlere de duygulardan doğru bahsetme konusunda yol gösterici bir rehber olarak çocuklarıyla dolu dolu ve derin ilişkiler konusunda sağlam bir temel atmaya yardımcı oluyor.

35,00
Detaylı Bilgi

ÇEBURAŞKA VE ARKADAŞLARI

Tropik ormanın birinde gününü gün eden eğlenceli bir hayvan yaşıyordu. Adı Çeburaşka idi. Bir gün sabah erkenden uyandı, ellerini arkasından beline dayadı ve biraz gezinmeye çıktı. Yürüdü, yürüdü, yürüdü... Sonunda yorgunluktan uykuya daldı. Ama uyuduğu yerde insanlar yaşıyordu. Çeburaşka ilk kez insanlarla karşılaşıyordu...

Macaron Yayınları, dünyaca ünlü Rus yazar, şair, senarist ve televizyon sunucusu Eduard Uspenskiy’nin en önemli kahramanlarından Çeburaşka’yı minik okuyucularla tanıştırıyor. Adına müzeler açılan, anıtları dikilen, dünyanın değişik bölgelerinde organizasyonlar düzenlenen Çeburaşka ve arkadaşları ile keyifli ve eğlenceli bir maceraya hazır mısınız?

42,00
Detaylı Bilgi

RESSAMLAR VE HAYAL KURANLAR İÇİN BOYAMA KİTABI

Bu renkli defter, etrafındaki sıra dışı şeyleri daha kolay görebilmeni sağlarken, kocaman boşluklardan yeni şeyler yaratmayı, olmaz gibi görünen birçok şeyin içindeki imkanları görmeyi ve her şartta yaratıcı olmayı öğretecek!

İstediğin zaman yapabileceğin çok eğlenceli alıştırmalar bu defterin içinde seni bekliyor. Onlar sadece çizim yeteneğini değil yaratıcılığını ve sıra dışı çözüm bulma yeteneğini de geliştirecek. RESSAMLAR VE HAYAL KURANLAR İÇİN BOYAMA KİTABI ile alıştığın şeyleri yeni bir bakış açısıyla görecek, dünya ile ilgili birçok yeni bilgiyle birlikte sınırları olmayan hayaller kurmayı da öğreneceksin.

32,00
Detaylı Bilgi

BANA FARK ETMEZ / ZİNCİRLERİ KIRAN HAYAT FELSEFESİ
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Hayatın zorluklarına karşı her şartta “Benim için hiç dert değil” diyebilmek ister miydiniz? Hele ki “Bana fark etmez” diyerek bir hayat felsefesi yaratabilmeyi kim istemez ki… Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş yeni kitabında; kendinden emin, rahat ve bildiğinin farkında olan gelişmiş kişilik yapısının ruh halinden bahsediyor. Bu sayede aşılabilecek engelleri, kırılacak zincirleri, değişecek yanlış davranışları ve bireylerin yakalayabileceği mutluluk seviyesini gösteriyor. “Bana Fark Etmez” diyebilen davranış kalıpları sayesinde yeni bir güçle tanışmaya hazır mısınız! Tahmin edemeyeceğiniz, başkalarının mucize diye nitelendireceği sonuçlar sizi bekliyor. Rahat bir yaşam tarzı, stressiz ve sakin bir psikoloji, güçlü bir kişilik yapısı… Yüz ifadeniz, bakışlarınız ve hatta beden diliniz hepsi değişecek. ‘Bana Fark Etmez’ derken zihninizdeki ve çevrenizdeki genişlemeyi hissedeceğiniz bu kitap, okuyanların kişisel gelişimine ve ideal hayat tarzına ulaşmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kişisel gelişim için ışık olacak bir kaynak niteliğindedir.

25,00
Detaylı Bilgi

YAŞAM SİHİRBAZI
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

DEĞİŞİME HAZIR OLUN! BU KİTAP YAŞAMDA MUCİZELER YARATACAK… Hem de herkesin anlayıp uygulayabileceği, etkilerini hızlıca alabileceği yöntemlerle. Daha mutlu, daha başarılı, daha pozitif olacak, hayata yeniden başlamak için sabırsızlanacaksınız… Beyninizi mükemmel kullanmak için etkili formüller elinizin altında. Hem de uygulanmış, etkileri alınmış, başarıya ulaşmış yöntemleriyle… Yaşam Sihirbazı kitabı, herkesin hayatında uygulayabileceği yöntemleri ve yaşama mucizevi etkiler bırakacak sihirleri anlatıyor.  Yaşam Sihirbazı, gücünüzü açığa çıkartacak “Kendini Kullanma Kılavuzu”nu sizin için sunuyor.

28,00
Detaylı Bilgi

ВОЛШЕБНИК ЖИЗНИ. ИНСТРУКЦИЯ ПО ПРИМЕНЕНИЮ СЕБЯ
ПИСАТЕЛЬ: ТУРАН ГЮЛЬДАШ

  БУДЬТЕ ГОТОВЫ К ИЗМЕНЕНИЯМ! ЭТА КНИГА СПОСОБНА СОЗДАТЬ ЧУДЕСА В ВАШЕЙ ЖИЗНИ...И всё это посредством методов и техник, подвластных в применении каждому и дающих очень быстрый результат. Вас ждёт более счастливая, успешная и позитивная жизнь!

  Сейчас в ваших руках находится книга, содержащая проверенные и доказавшие свою эффективность методы создания гармоничной жизни на основе работы с собственным разумом.Автор делится секретами создания чудес, доступными в применении каждому. Эта книга создана для того, чтобы раскрыть вашу внутреннюю силу, магию именно ваших мыслей, творящих желаемую вами действительность

42,00
Detaylı Bilgi

LE MAGICIEN DE VIE
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Imaginez une vie meilleure, plus saine, plus prospère, plus riche et plus heureuse... Vous avez le droit de demander tout cela. Maintenant, fixez vos objectifs, agissez et transformez la vie en votre faveur. Le pouvoir de la pensée n'est plus un secret. Des formules efficaces pour utiliser votre cerveau à la perfection sont à portée de mains. De plus, avec des méthodes réussies, appliquées et puissantes... Le Magicien de Vie a dévoilé les méthodes que chacun peut appliquer et la magie qui laissera des effets miraculeux sur la vie. Le Magicien de Vie, a préparé ‘’Le guide d’utilisation de soi-même’’ pour vous, et va révéler votre pouvoir.

42,00
Detaylı Bilgi

SÜPER ÇOCUK YETİŞTİRMENİN SIRLARI / ÇOCUKLARDA KİŞİSEL GELİŞİM
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Anne baba adayları ve ebeveynler için çocuk yetiştirmenin yol haritasını sunan bu kitap, bir bireyin kişisel gelişimini yaratmasına ışık tutuyor. "Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları", evliliğin ilk temellerinden çocuk planlamasına, doğumdan 0-5 yaş dönemine ve sonra da gençlik sürecine kadar her yaş grubuna özel yöntemlerin sırlarını paylaşıyor ve bu büyüleyici serüvene tanıklık ediyor. Yaşamın en mucizevi yolculuğuna eşlik eden bu kitap; ebeveynler için zihinsel, davranışsal ve düşünsel anlamda stratejik bir rehber niteliğinde. Pratik olduğu kadar teorik, doğal olduğu kadar yenilikçi bir anlayışla geleceğin süper çocuklarını yetiştirmenin yöntemlerini; pozitif, motive edici, yol gösterici, umut dolu ve heyecan verici bilgilerle süslüyor…

28,00
Detaylı Bilgi

СЕКРЕТЫ ВОСПИТАНИЯ СУПЕРРЕБЕНКА
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Развитым общество можно считать лишь при условии высокой культуры граждан. Основы процессов личностного роста закладываются в утробе матери и продолжаются в течение всей жизни человека. Главная роль в воспитании уверенных в себе, успешных, счастливых и готовых к будущему личностей отводится родителям. В связи с чем современные мамы и папы в первую очередь должны позаботиться о самосовершенствовании. Эта книга послужит дорожной картой в пути для тех, кто ищет способы закладывания основ личностного развития своих детей. В ней вы найдёте секреты воспитания суперребeнка: от выбора партнёра и планирования беременности до советов по выстраиванию отношений с детьми в разные возрастные периоды. Перед вами руководство с поведенческими стратегиями, которые позволят вам наполнить отношения с вашим ребенком любовью и уважением. Теория и практика, инстинкты и достижения современной науки - эта книга вобрала в себя позитивные, мотивирующие и заряжающие энергией советы о том, как воспитать гармоничную и счастливую личность.

42,00
Detaylı Bilgi

L’ART ET LA MANIÈRE D’ÉLEVER UN ENFANT EXTRAORDINAIRE
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Une société évoluée n’est possible qu’avec des individus instruits. La base du développement personnel commence dans le ventre de la maman et continue pour la vie. Le plus grand rôle des parents est d’éduquez des enfants qui réusissent, qui sont sûr d'eux-même, heureux et responsables. Par conséquent, les parents aujourd'hui doivent agir avec une grande conscience. Ce livre est une cartographie qui donne l'inspiration aux futures parents pour l'éducation de leur enfant et met en lumière la création du développement personnel. " L'Art Et La Maniere D'élever Un Enfant Extraordinaire " partage les secrets, les methodes speciales, dès les premiers fondements du mariage jusqu'a la planification d'une grossesse et la manière d'élever un enfant pour chaque groupe d'âge, de la naissance à 0-5 ans et jusqu'a la puberté. Cet ouvrage vous accompagnera dans la magie de la vie. Il a la caractéristique d'un guide stratégique pour les parents dans le sens mental, idéographique et comportementale. Une approche pratique, naturelle et innovante de l'avenir pour élever les enfants extraordinaires du future; positifs, motivant, orné de conseils, remplis d'espoir, pertinant.

42,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 1: KOLOBOK

Un, ekşi yoğurt ile mayalanmış ekmek meydana gelmiş. Adına da Kolobok denilmiş. Macaron Yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Kolobok ekmeğinin maceralarıyla karşınızda.

25,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 2: REPKA

Dede toprağa bir turp ekmiş, adını da Repka koymuş. Repka büyümüş, büyümüş, tatlı, güçlü ve kocaman olmuş. Macaron yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Repka’da el birliğiyle çalışmanın getirdiği başarı hikayesiyle karşınızda…

25,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 3: TEREMOK

Küçük ahşap ev Teremok’ta bir arada mutlu bir şekilde yaşayan altı yardımsever arkadaş, dostluklarıyla herkese örnek oluyor. Macaron Yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Teremok’ta yaşanan maceralarla karşınızda…

25,00
Detaylı Bilgi
SİZLERDE KİTAP YAYINLATMAK İSTİYORSANIZ!