YAZARIMIZ TURHAN GÜLDAŞ, YAŞAM SİHİRBAZI’NIN GELİRİNİ MAREV’E BAĞIŞLADI

19 Aralık 12:00 am

Kişisel gelişim uzmanı Turhan Güldaş, kitap gelirini bağışlayarak herkese örnek bir davranış sergiledi. Kişisel gelişim tutkunlarının başucu kitabı olan Yaşam Sihirbazı kitabı Macaron Yayınları’ndan geçtiğimiz yıl piyasaya çıkmış ve çok satanlar listesinde yer almıştı. Yazar Turhan Güldaş, Yaşam Sihirbazı kitabından kendisine gelecek gelirin tamamını, doğduğu topraklarda yani Mardin’de öğrencilerin eğitimine destek veren Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı’na (MAREV) bağışlayacağını açıklamıştı. Önceki gün MAREV’in İstanbul’daki merkezinde düzenlenen törenle Turhan Güldaş, 10 bin TL’lik bağış çekini MAREV Genel Başkan Yardımcısı Truman Şakarer, Yönetim Kurulu üyeleri Şenol Şaylı ve Baran Seyhan’a teslim etti. Çocukların eğitimleri için önemli bir katkı yaptığı için Turhan Güldaş’a teşekkür eden Başkan Yardımcısı Truman Şakarer, yazarın bu davranışının herkese örnek olmasını diledi.

EĞİTİME DESTEĞİM DEVAM EDECEK

Yaşam Sihirbazı kitabının ardından çocuklarda kişisel gelişimin yol haritasını sunduğu kitabı Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları isimli kitaba imza atan Turhan Güldaş, yeni kitabı Bana Fark Etmez ile yine kişisel gelişimin önemine değindi. Eğitime verdiği önemi tüm kitaplarında da bahseden Turhan Güldaş, desteğinin devam edeceğini açıkladı. Bütün amacı bilgisini insanlarla paylaşmak ve yaşamlarına dokunmak olan Turhan Güldaş, “Kitaplarımı maddi bir beklenti ile yazmıyorum. Herkesin uygulayabileceği yöntemleri paylaşıyorum ve mucizevi sonuçlar almalarını diliyorum. Umarım okuyucuların hayatlarında bir sihirli dokunuş yaratabilmişimdir” dedi.

Yazar Turhan Güldaş’ın kişisel gelişim kitapları; Yaşam Sihirbazı (Kendini Kullanma Kılavuzu), Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları (Çocuklarda Kişisel Gelişim) ve Bana Fark Etmez (Zincirleri Kıran Hayat Felsefesi) Macaron Yayınları’ndan internet satışında ve tüm Türkiye’de seçkin kitabevlerinde.