YAZARIMIZ DR. TURHAN GÜLDAŞ İZMİR’DE İMZA GÜNÜNDEYDİ

08 Mayıs 10:00 am

Bu yıl 23. kez düzenlenen İzmir Kitap Fuarı, İzmirli kitapseverlerden büyük ilgi gördü. Yaşam Sihirbazı kitabıyla Dr. Turhan Güldaş da imza gününde İzmirli okuyucularıyla bir araya gelerek kişisel gelişim evreleri hakkında sohbet etti.

Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş’ın “Yaşam Sihirbazı” isimli kitabı İzmirli okuyuculardan büyük ilgi gördü. Bu yıl 23. kez düzenlenen İzmir Kitap Fuarı yoğun katılımla gerçekleşirken İzmirli okuyucular Dr. Turhan Güldaş ile sohbet etme imkanı buldu. Yaşam Sihirbazı kitabını okuyucuları için imzalayan Turhan Güldaş, kitabında söz ettiği ve yaşamda sihirler yarattığı deneyimlerini de paylaştı. Gençlerden yetişkinlere her yaş grubundan bireylerin yer aldığı okuyucu profiline Dr. Turhan Güldaş, “Daha iyi bir yaşam mümkün” diyerek başarmak için motivasyonlarını yükseltmeleri gerektiğini tavsiye etti. Her daim enerjik ve motive olmak için yöntemleri de anlatan Güldaş, okuyucularına kitabında söz ettiği gibi pozitif düşünce ile her engeli ve zorluğu aşabileceklerini söyledi.

Ankara Kitap Fuarı’nda ilk kez okuyucuyla buluşan kitap çok satanlar arasında yer alırken İzmirli okuyuculardan da tam not aldı. Tüm amacı bilgisini insanlarla paylaşmak ve yaşamlarına dokunmak olan Turhan Güldaş kitaptan alacağı gelirin tamamını da, doğduğu topraklarda yani Mardin’de öğrencilerin eğitimine destek veren Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı’na (MAREV) bağışladı.