YAŞAM SİHİRBAZI’NIN RUSÇA ÇEVİRİSİ PEK YAKINDA

05 Mayıs 2:30 pm

Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Turhan Güldaş’ın kaleme aldığı Yaşam Sihirbazı “Kendini Kullanma Kılavuzu” isimli kitabın Rusça çevirisi tamamlanmak üzere. Çok yakında Rusya Federasyonu’nda piyasaya çıkacak olan eser; bölge ve çevre ülkelerin de başucu kitapları arasında yer alacak.

Kişisel gelişim kitaplarının deneyimli adresi olma hedefiyle kurulan Macaron Yayınları; yayın dünyasına uluslararası arenada başladı. Her eseriyle okuyucusunun hayatına farklı bir tat katmayı amaçlayan Macaron Yayınları’nın Genel Müdürü ve Kişisel Gelişim Uzmanı – Yazar Dr. Turhan Güldaş’ın Türkiye’de çok satanlar arasında yer alan Yaşam Sihirbazı kitabı Rusça’ya çevriliyor. 7’den 70’e her yaştan kişisel gelişim tutkunlarının ilgisini gören Dr. Turhan Güldaş’ın kaleminden Yaşam Sihirbazı – Kendini Kullanma Kılavuzu isimli kitabı, Rus edebiyatının deneyimli çevirmen ve editörlerinin kalemine teslim edildi. Halen Rusça baskısının hazırlıkları sürerken Rusya’da en önemli eserleri Rus okuyucularla buluşturan editör ve çevirmenlerin üzerinde çalıştığı Yaşam Sihirbazı kitabı, Rusya Federasyonu’nda dikkatleri üzerine çekecek. Türk kültür ve edebiyatı için de önemli adımların atılacağı çalışmanın önümüzdeki aylarda tamamlanması bekleniyor.

Yayın dünyasına da hızlı bir başlangıç yapan Macaron Yayınları, global çapta ses getirecek başarılara imza atmayı hedefliyor. Kazakistan başta olmak üzere Türki Cumhuriyetler ve Rusya Federasyonu’nda ilk baskıları yapılacak olan Yaşam Sihirbazı kitabının önümüzdeki süreçte ise Avrupa’da raflarda yer alması planlanıyor.