ŞEHİT BABALARINA MORAL

20 Haziran 12:00 am

Kişisel gelişim uzmanı Turhan Güldaş, Babalar Günü etkinliğinde şehit polis ve asker babaları ile huzurevinde kalan kimsesiz babalara kitaplarını hediye etti. Pek çok sanatçı ve yetkilinin de katıldığı ve duygusal anların yaşandığı günde Turhan Güldaş, Yaşam Sihirbazı isimli kitabıyla acılı babalara moral verdi.

Engelsiz Yaşam Vakfı ile Türk Kızılayı Güngören Şubesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen 7. Geleneksel Babalar Günü pikniği, şehit polis ve asker babaları ile huzurevinde kalan kimsesiz babalar ve anneleri bir araya getirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinliğe Tamer Karadağlı, Serdar Gökhan, Ferman Toprak, Ömür Gedik vb. ünlü isimler katıldı, öğle yemeğinin ardından çeşitli konser ve gösteriler düzenlendi.

Babalar Günü’ne özel hediyelerin dağıtıldığı etkinliğe kişisel gelişim uzmanı Turhan Güldaş da kitaplarıyla destek verdi. Şehit babaları ve kimsesiz babalar ile davetlilere Yaşam Sihirbazı isimli kitabını hediye eden Turhan Güldaş, etkinliğe katılanlarla sohbet ederek moral verdi.

Engelsiz Yaşam Vakfı Kurucu Genel Başkanı Atilla Kaplakarslan, verdiği destekten ötürü Turhan Güldaş’a plaket taktim etti. Etkinlikte yer aldığından ötürü memnuniyetini dile getiren Turhan Güldaş, şehit babalarına bugün ve gelecek nesillerin çok şey borçlu olduğunu söyleyerek kimsesiz babaların da kendilerini yalnız hissetmemesi gerektiğini belirtti.