DR. TURHAN GÜLDAŞ ANKARALILARLA BULUŞTU

09 Mayıs 6:24 pm

Ankara Kitap Fuarı’nda yoğun ilgi gören Yaşam Sihirbazı kitabıyla Dr. Turhan Güldaş, 24-25 Şubat 2018’de okuyucularıyla buluştu. Ankaralılarla sohbet eden Dr. Turhan Güldaş, kişisel gelişim kitaplarına gösterilen ilginin önemine dikkat çekti.

Hayatının 40 yılını beynin mükemmel kullanılabilmesi üzerine uygulamalı çalışmalar yaparak geçiren Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş’ın “Yaşam Sihirbazı” isimli kitabı ilk kez Ankara’da görücüye çıktı. Geliri ise öğrencilerin eğitimi için harcanan kitabın ilk imza günü için Turhan Güldaş, Ankara Kitap Fuarı’ndaydı.

Başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere dünya çapında yaptığı çalışmalarla ünlenen ve “Yaşam Sihirbazı” olarak bilinen televizyon dünyasının tanınan ismi Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, “Yaşam Sihirbazı” kitabının imza gününü Ankara’da gerçekleştirdi. Ankara Kitap Fuarı’nda ilk kez okuyucuyla buluşan kitabın imza gününde Turhan Güldaş hem okuyucularla sohbet ederek kitabını imzaladı hem de kitabında yer alan ‘yaşam sihirlerini’ paylaştı.

KİTABIN GELİRİ ÇOCUKLARIN EĞİTİM İÇİN HARCANIYOR

Gelişime açık olanların yeni başucu kitabı olan “Yaşam Sihirbazı”nda Turhan Güldaş, hayatının yaklaşık 40 yılında araştırıp üzerinde çalıştığı insanların yaşamlarında etkilerini aldığı ve uygulamaya geçirdiği mucizevi yöntemleri anlattı. “Beynini her saniye mükemmel kullanmak” için herkesin uygulayabileceği ve hayata geçirebileceği yöntemlerle anlatan Turhan Güldaş, “Daha mutlu bir yaşam mümkün. Yeter ki kendinize güvenin ve yapın” dedi. Tüm amacı bilgisini insanlarla paylaşmak ve yaşamlarına dokunmak olan Turhan Güldaş kitaptan alacağı gelirin tamamını da, doğduğu topraklarda yani Mardin’de öğrencilerin eğitimine destek veren Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı’na (MAREV) bağışladı.