ÇOCUKLARDA KİŞİSEL GELİŞİM ÇOK YAKINDA RAFLARDA

07 Mayıs 2:30 pm

Yaşam Sihirbazı kitabının yazarı Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Turhan Güldaş’ın yeni kitabı “Ebeveyn Olma Kılavuzu, Çocuklarda Kişisel Gelişim” çok yakında Türkiye’de tüm seçkin kitabevlerinde ve internette satışa sunulacak.

Kişisel gelişim kitaplarının deneyimli adresi olma hedefiyle kurulan Macaron Yayınları, anne – baba adaylarının ve ebeveynlerin başucu kitabı olacak bir esere imza atmaya hazırlanıyor. Kişisel gelişim alanında aldığı eğitimler, araştırmalar ve uygulamalı yöntemleriyle tanınan diş hekimi ve kişisel gelişim uzmanı Dr. Turhan Güldaş tarafından kaleme alınan Ebeveyn Olma Kılavuzu – Çocuklarda Kişisel Gelişim çok yakında raflardaki yerini alacak. Editöryal çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu kitabın piyasaya çıkış tarihi ise 2018’in son ayları olarak belirlendi. Türkiye’de ses getirecek kitap, bir çocuğun planlanmasından kariyer yolunu çizmesine kadar geçen yaş dönemlerinde ebeveynlere rehber niteliğini taşıyor. Hamilelik döneminden çocuğun eğitim sürecine çocukların yaratıcılıklarını artırmadan iletişim kurmaya kadar pek çok konuda anne ve babalara kılavuzluk yapacak olan kitap, çok yakında tüm seçkin kitabevlerinde ve internette satışa çıkacak.

Uzun yılların deneyimiyle Dr. Turhan Güldaş, yeni kitaplarını kamuoyuna Macaron Yayınları aracılığıyla ulaştırmaya devam ederken Yaşam Sihirbazı ve Çocuklarda Kişisel Gelişim isimli kitaplarının ardından yetişkinler için farklı konulara değineceği çok özel kişisel gelişim kitaplarının da şimdiden müjdesini verdi.