BANA FARK ETMEZ SEÇKİN KİTAPEVLERİNDE

10 Kasım 12:00 am

Kişisel gelişim uzmanı Turhan Güldaş’ın üçüncü eseri Bana Fark Etmez Türkiye’nin önemli satış noktalarında satışa sunuldu. Kişisel gelişim alanında eserleriyle tanınan Dr. Turhan Güldaş, zincirleri kıran bir hayat felsefesi ile okurlarıyla buluşuyor.  Hayatınızda aşmak istediğiniz durumlara ya da halihazırdaki problemlerinize karşı ‘Bana Fark Etmez!’ diyebildiğinizi hayal edin. Yüz ifadeniz, bakışlarınız, beden duruşunuz, jestleriniz nasıl olur? Kendinden emin, dert etmeyen ve sakin bir tavırda olursunuz değil mi? “Problemlere karşı bu şekilde durmak kolay mı?” diyebilirsiniz. Evet, çok kolay!

‘Bana Fark Etmez’ demenin sırlarını açıklayan Dr. Turhan Güldaş’ın bu eserinde bu davranış sayesinde yeni bir güçle tanışmaya var mısınız? Bu güç sizin için çalışır. Tahmin edemeyeceğiniz, başkalarının mucize diye nitelendireceği sonuçlar size kolayca gelir. İşte bu kadar basit. Yeter ki siz ‘Bana Fark Etmez’ derken zihninizdeki ve çevrenizdeki genişlemeyi hissedin.

Bu kitap, okuyanların kişisel gelişimine ve ideal hayat tarzına ulaşmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kişisel gelişim için ışık olacak bir kaynaktır.