Sepetim (0)

Her kitap hayata farklı bir tat...

Macaron Yayınları; yayın dünyasına kazandıracağı her eser ile okuyucusunun hayatına farklı bir tat katmak için yola çıkmıştır. Kişisel gelişim alanında aldığı eğitimler, araştırmalar ve uygulamalı yöntemleriyle tanınan diş hekimi ve kişisel gelişim uzmanı Dr. Turhan Güldaş tarafından kurulmuştur.

//macaronyayinlari.com/wp-content/uploads/2018/05/turhan-guldas-kim.jpg

Uzun yılların deneyimiyle Dr. Turhan Güldaş, yeni kitaplarını kamuoyuna Macaron Yayınları aracılığıyla ulaştırmayı hedeflemektedir.

7’den 77’ye her yaşta gelişime önem veren okuyucular için yerli ve yabancı yazarların kitaplarına odaklanmayı amaçlayan Macaron Yayınları; Türk yazarlarının kişisel gelişim kitaplarını uluslararası platformlarda tanıtmak, dünyanın en çok okunan kişisel gelişim kitaplarını da Türkiye’ye kazandırmak için çalışmaktadır. Ayrıca Macaron Yayınları’nın kapıları; gelişim alanına gönül vermiş tüm yazar ve yazar adaylarına açıktır.

Bilgi ve birikimini, azim ve sabırla harmanlayan Macaron Yayın Ekibi, uzun soluklu yayın sürecinin her adımında değerli yazarlarımızın yanında yer almaktadır.