KİTAPLARIMIZ

KİTAPLARIMIZI BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BANA FARK ETMEZ / ZİNCİRLERİ KIRAN HAYAT FELSEFESİ
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Hayatın zorluklarına karşı her şartta “Benim için hiç dert değil” diyebilmek ister miydiniz? Hele ki “Bana fark etmez” diyerek bir hayat felsefesi yaratabilmeyi kim istemez ki… Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş yeni kitabında; kendinden emin, rahat ve bildiğinin farkında olan gelişmiş kişilik yapısının ruh halinden bahsediyor. Bu sayede aşılabilecek engelleri, kırılacak zincirleri, değişecek yanlış davranışları ve bireylerin yakalayabileceği mutluluk seviyesini gösteriyor. “Bana Fark Etmez” diyebilen davranış kalıpları sayesinde yeni bir güçle tanışmaya hazır mısınız! Tahmin edemeyeceğiniz, başkalarının mucize diye nitelendireceği sonuçlar sizi bekliyor. Rahat bir yaşam tarzı, stressiz ve sakin bir psikoloji, güçlü bir kişilik yapısı… Yüz ifadeniz, bakışlarınız ve hatta beden diliniz hepsi değişecek. ‘Bana Fark Etmez’ derken zihninizdeki ve çevrenizdeki genişlemeyi hissedeceğiniz bu kitap, okuyanların kişisel gelişimine ve ideal hayat tarzına ulaşmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kişisel gelişim için ışık olacak bir kaynak niteliğindedir.

25,00
Detaylı Bilgi

YAŞAM SİHİRBAZI
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

DEĞİŞİME HAZIR OLUN! BU KİTAP YAŞAMDA MUCİZELER YARATACAK… Hem de herkesin anlayıp uygulayabileceği, etkilerini hızlıca alabileceği yöntemlerle. Daha mutlu, daha başarılı, daha pozitif olacak, hayata yeniden başlamak için sabırsızlanacaksınız… Beyninizi mükemmel kullanmak için etkili formüller elinizin altında. Hem de uygulanmış, etkileri alınmış, başarıya ulaşmış yöntemleriyle… Yaşam Sihirbazı kitabı, herkesin hayatında uygulayabileceği yöntemleri ve yaşama mucizevi etkiler bırakacak sihirleri anlatıyor.  Yaşam Sihirbazı, gücünüzü açığa çıkartacak “Kendini Kullanma Kılavuzu”nu sizin için sunuyor.

28,00
Detaylı Bilgi

ВОЛШЕБНИК ЖИЗНИ. ИНСТРУКЦИЯ ПО ПРИМЕНЕНИЮ СЕБЯ
ПИСАТЕЛЬ: ТУРАН ГЮЛЬДАШ

  БУДЬТЕ ГОТОВЫ К ИЗМЕНЕНИЯМ! ЭТА КНИГА СПОСОБНА СОЗДАТЬ ЧУДЕСА В ВАШЕЙ ЖИЗНИ...И всё это посредством методов и техник, подвластных в применении каждому и дающих очень быстрый результат. Вас ждёт более счастливая, успешная и позитивная жизнь!

  Сейчас в ваших руках находится книга, содержащая проверенные и доказавшие свою эффективность методы создания гармоничной жизни на основе работы с собственным разумом.Автор делится секретами создания чудес, доступными в применении каждому. Эта книга создана для того, чтобы раскрыть вашу внутреннюю силу, магию именно ваших мыслей, творящих желаемую вами действительность

42,00
Detaylı Bilgi

LE MAGICIEN DE VIE
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Imaginez une vie meilleure, plus saine, plus prospère, plus riche et plus heureuse... Vous avez le droit de demander tout cela. Maintenant, fixez vos objectifs, agissez et transformez la vie en votre faveur. Le pouvoir de la pensée n'est plus un secret. Des formules efficaces pour utiliser votre cerveau à la perfection sont à portée de mains. De plus, avec des méthodes réussies, appliquées et puissantes... Le Magicien de Vie a dévoilé les méthodes que chacun peut appliquer et la magie qui laissera des effets miraculeux sur la vie. Le Magicien de Vie, a préparé ‘’Le guide d’utilisation de soi-même’’ pour vous, et va révéler votre pouvoir.

42,00
Detaylı Bilgi

SÜPER ÇOCUK YETİŞTİRMENİN SIRLARI / ÇOCUKLARDA KİŞİSEL GELİŞİM
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Anne baba adayları ve ebeveynler için çocuk yetiştirmenin yol haritasını sunan bu kitap, bir bireyin kişisel gelişimini yaratmasına ışık tutuyor. "Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları", evliliğin ilk temellerinden çocuk planlamasına, doğumdan 0-5 yaş dönemine ve sonra da gençlik sürecine kadar her yaş grubuna özel yöntemlerin sırlarını paylaşıyor ve bu büyüleyici serüvene tanıklık ediyor. Yaşamın en mucizevi yolculuğuna eşlik eden bu kitap; ebeveynler için zihinsel, davranışsal ve düşünsel anlamda stratejik bir rehber niteliğinde. Pratik olduğu kadar teorik, doğal olduğu kadar yenilikçi bir anlayışla geleceğin süper çocuklarını yetiştirmenin yöntemlerini; pozitif, motive edici, yol gösterici, umut dolu ve heyecan verici bilgilerle süslüyor…

28,00
Detaylı Bilgi

СЕКРЕТЫ ВОСПИТАНИЯ СУПЕРРЕБЕНКА
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Развитым общество можно считать лишь при условии высокой культуры граждан. Основы процессов личностного роста закладываются в утробе матери и продолжаются в течение всей жизни человека. Главная роль в воспитании уверенных в себе, успешных, счастливых и готовых к будущему личностей отводится родителям. В связи с чем современные мамы и папы в первую очередь должны позаботиться о самосовершенствовании. Эта книга послужит дорожной картой в пути для тех, кто ищет способы закладывания основ личностного развития своих детей. В ней вы найдёте секреты воспитания суперребeнка: от выбора партнёра и планирования беременности до советов по выстраиванию отношений с детьми в разные возрастные периоды. Перед вами руководство с поведенческими стратегиями, которые позволят вам наполнить отношения с вашим ребенком любовью и уважением. Теория и практика, инстинкты и достижения современной науки - эта книга вобрала в себя позитивные, мотивирующие и заряжающие энергией советы о том, как воспитать гармоничную и счастливую личность.

42,00
Detaylı Bilgi

L’ART ET LA MANIÈRE D’ÉLEVER UN ENFANT EXTRAORDINAIRE
Yazar: Turhan GÜLDAŞ

Une société évoluée n’est possible qu’avec des individus instruits. La base du développement personnel commence dans le ventre de la maman et continue pour la vie. Le plus grand rôle des parents est d’éduquez des enfants qui réusissent, qui sont sûr d'eux-même, heureux et responsables. Par conséquent, les parents aujourd'hui doivent agir avec une grande conscience. Ce livre est une cartographie qui donne l'inspiration aux futures parents pour l'éducation de leur enfant et met en lumière la création du développement personnel. " L'Art Et La Maniere D'élever Un Enfant Extraordinaire " partage les secrets, les methodes speciales, dès les premiers fondements du mariage jusqu'a la planification d'une grossesse et la manière d'élever un enfant pour chaque groupe d'âge, de la naissance à 0-5 ans et jusqu'a la puberté. Cet ouvrage vous accompagnera dans la magie de la vie. Il a la caractéristique d'un guide stratégique pour les parents dans le sens mental, idéographique et comportementale. Une approche pratique, naturelle et innovante de l'avenir pour élever les enfants extraordinaires du future; positifs, motivant, orné de conseils, remplis d'espoir, pertinant.

42,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 1: KOLOBOK

Un, ekşi yoğurt ile mayalanmış ekmek meydana gelmiş. Adına da Kolobok denilmiş. Macaron Yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Kolobok ekmeğinin maceralarıyla karşınızda.

25,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 2: REPKA

Dede toprağa bir turp ekmiş, adını da Repka koymuş. Repka büyümüş, büyümüş, tatlı, güçlü ve kocaman olmuş. Macaron yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Repka’da el birliğiyle çalışmanın getirdiği başarı hikayesiyle karşınızda…

25,00
Detaylı Bilgi

RUS HALK MASALLARI SERİSİ 3: TEREMOK

Küçük ahşap ev Teremok’ta bir arada mutlu bir şekilde yaşayan altı yardımsever arkadaş, dostluklarıyla herkese örnek oluyor. Macaron Yayınları, Rus Halk Masalları Serisi’nden Teremok’ta yaşanan maceralarla karşınızda…

25,00
Detaylı Bilgi
SİZLERDE KİTAP YAYINLATMAK İSTİYORSANIZ!