Sepetim (0)

YAŞAM SİHİRBAZI’NIN FRANSIZCA ÇEVİRİSİ ÇOK YAKINDA

08/08/2017 Mayıs Tarih

Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Turhan Güldaş’ın kaleme aldığı Yaşam Sihirbazı “Kendini Kullanma Kılavuzu” isimli kitabının Türkçe ve Rusça baskılarının ardından Fransızca çevirisi de çok yakında kitap raflarında yerini almaya hazırlanıyor. Fransa’nın konusunda uzman en iyi editörleri tarafından hazırlıkları sona ermek üzere olan Kendini Kullanma Kılavuzu hem Fransa’da hem de Türkiye’de konuya ilgisi olanların başucu kitapları arasında yer alacak.
Kişisel gelişim kitaplarının en önemli adreslerinden biri olmayı hedefleyen Macaron Yayınları; yayın dünyasına uluslararası arenada Rusçadan sonra Fransızca ile de yabancı dildeki yapıtlarıyla okuyucusunun hayatına farklı bir tat katmayı amaçlıyor. Macaron Yayınları Kurucu Genel Müdürü ve Kişisel Gelişim Uzmanı – Yazar Dr. Turhan Güldaş’ın Türkiye’de çok satanlar arasında yer alan Yaşam Sihirbazı kitabı Rusçanın ardından şimdi de Fransızcaya çevriliyor. Kişisel gelişim tutkunlarının ilgisini gören Dr. Turhan Güldaş’ın kaleminden Yaşam Sihirbazı – Kendini Kullanma Kılavuzu isimli kitabı, Fransa’nın konusunda en deneyimli çevirmen ve editörlerinin kalemine teslim edildi. Türk kültür ve edebiyatı için de önemli adımların atılacağı çalışmanın önümüzdeki aylarda tamamlanması bekleniyor.
Yayın dünyasına da hızlı bir giriş yapan Macaron Yayınları, global çapta ses getirecek işlere imza atmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Fransızca ilk baskısı yapılacak olan Yaşam Sihirbazı kitabının ülkemizde, Fransa’da ve Avrupa’nın diğer ülkelerde de yer alması planlanıyor.